• limetorrent
 • Kapucyni – Krosno
  LOADING
 • kickass torrent
 • 

  logo2

  Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów w Krośnie

  Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

 • extra torrent
 • Wizyta duszpasterska – plan kolędy 2018 r.

  koleda

  W dniach od 2 do 27 stycznia składamy wizytę duszpasterską w domach naszej parafii. Od poniedziałku do piątku odwiedamy naszych parafian od godz. 16.00, natomiast w sobotę od godz. 15.00.

  Wesprzyj renowację naszego kościoła

  0001 (5)

  Rozpoczęliśmy realizację projektu renowacji naszego kościoła, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, który ma na celu m.in. przywrócenie zatartych, oryginalnych walorów estetycznych świątyni, zwiększenie jej wartości historyczno-artystycznej, zapewnienie ochrony przed dalszym  niszczeniem oraz przystosowanie dla osób niepełnosprawnych.

  Czytaj dalej

  Seminarium wiary ze św. Franciszkiem

  Miłość nie jest kochana2

  Wspólnoty franciszkańskie zapraszają młodzież i dorosłych na Seminarium Wiary ze św. Franciszkiem z Asyżu. Rozpoczęcie cyklu kilku spotkań w niedzielę 14 stycznia o godz. 16.00 w Domu Katechetycznym.

  Zapraszamy na Seminarium Odnowy Wiary

  seminarium wiary

  Wszystkie osoby, które pragną pogłębić swoje życie duchowe, rozpoznać w sobie dary Ducha Świętego i odkryć piękno modlitwy z Pismem Świętym, zapraszamy do wzięcia udziału w Seminarium Odnowy Wiary. Potrwa ono dwa miesiące, gdyż jest to cykl ośmiu cotygodniowych spotkań. Pierwsze spotkanie odbędzie się w środę 24 stycznia 2018 roku od godz. 19.15 w Domu Katechetycznym przy Klasztorze Kapucynów w Krośnie (Pl. Konstytucji 3-go Maja 2). Czytaj dalej

  Seminarium Wiary ze świętym Ojcem Pio

  pio

  Seminarium Wiary ze św. Ojcem Pio adresowane jest do osób, które pragną doświadczyć osobistego spotkania z Bogiem przy pomocy konferencji, doświadczenia i myśli św. Ojca Pio. Dla tych, którzy przez grzech utracili więź z Bogiem, to nowa szansa, by rzucić się w Boże otwarte ramiona i przylgnąć do miłującego nas Serca, by znowu doświadczyć uzdrawiającej i wyzwalającej mocy Bożego miłosierdzia.

  Czytaj dalej

  Wieczory uwielbienia – czas Bożej łaski

  plakat 2

  Zapraszamy na Modlitewne Wieczory Uwielbienia, które odbywać się będą w naszym kościele w każdy pierwszy piątek miesiąca o godz. 19.15. Najbliższy już 2 lutego. Trwając przed Panem Jezusem obecnym w Najświętszym Sakramencie, będziemy wspólnie uwielbiać Go słowami modlitwy, radosnym śpiewem i adorując Go w ciszy.

  Czytaj dalej

  Spowiedź przedświąteczna w naszym kościele

  spowiedz

  Gorąco zachęcamy do duchowego przygotowania się do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia poprzez przystąpienie do sakramentu pojednania, aby jak najobficiej skorzystać z łask, które Pan Bóg przygotował dla każdego na ten czas. Jednocześnie prosimy, by nie zwlekać ze spowiedzią do ostatniej chwili.

  Czytaj dalej

  Wspólnota Franciszkańska Tau zaprasza

  tau1

  Wspólnota Franciszkańska Tau przy naszym klasztorze zaprasza młodzież studiującą i pracującą, singli oraz młode małżeństwa na spotkania w każdy poniedziałek o godz. 19.15 do sali Młodzieży Franciszkańskiej Tau przy domu katechetycznym.

  Czytaj dalej

  Zapraszamy na warsztaty muzyczne dla chórzystów

  Warsztaty muzyczne 2017 - plakat

  W dniach od 17 do 19 listopada odbędą się w naszej parafii warsztaty muzyczne dla chórzystów. Będzie je prowadził dyrygent i kompozytor pan Jakub Tomala. Zapisy do 14 listopada. Zapraszamy!

  Czytaj dalej

  Wycieczka do Lwowa w Święto Niepodległości

  lwow

  Wszystkich, którym bliska jest nasza historia chcemy zaprosić na wyjazd do Lwowa w sobotę 11 listopada. W planie zwiedzanie najważniejszych i najpiękniejszych miejsc tego miasta oraz wspólna modlitwa za ojczyznę.