• limetorrent
 • Kapucyni – Krosno
  LOADING
 • kickass torrent
 • 

  logo2

  Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów w Krośnie

  Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

 • extra torrent
 • Nagrania nauk misyjnych

  Rec#3

  Na bieżąco publikujemy nagrania nauk misyjnych, aby dać możliwość ich wysłuchania i przeżywania Misji osobom, które z różnych względów nie mogą być obecne w kościele.

  Czytaj dalej

  Misje Parafialne – program

  misje

  Gorąco zachęcamy  do zaangażowania się w przeżycie Misji Parafialnych, które potrwają do przyszłej niedzieli włącznie. To szczególny czas działania Pana Boga, kiedy to bardzo obficie będzie kierował do nas swoje Słowo. Skorzystajmy z łaski, jaką w tych dniach Pan Bóg chce dać każdemu z nas i zachęćmy do tego naszych bliskich i znajomych. Czytaj dalej

  Jubileusz 80-lecia Prowincji

  logo-braz-500x500
  Komunikat Ministra Prowincjalnego, brata Tomasza Żaka, z okazji Jubileuszu 80-lecia Prowincji

  Czytaj dalej

  Spotkanie Młodych w Wołczynie

  wołczyn2019

  Już niebawem, w dniach 8-12 lipca 2019 roku, odbędzie się Spotkanie Młodych w Wołczynie k. Kluczborka. Tegoroczne hasło spotkania „Odbudowani” nawiązuję do słów, które św. Franciszek z Asyżu usłyszał od Boga: „Idź i odbuduj mój Kościół”.

  Czytaj dalej

  Renowacja kościoła – projekt UE

  0001

  Prace restauratorskie, konserwatorskie i budowlane w zespole klasztornym, w skład którego wchodzą Kościół i Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów w Krośnie wraz z otoczeniem.

  Program Triduum Paschalnego

  triduum_2019

  Święte Triduum Paschalne to trzy najświętsze dni w ciągu całego roku. Gorąco zachęcamy do włączenia się w jego przeżywanie poprzez udział w liturgii, adorację i modlitewne czuwanie.

  Czytaj dalej

  Spowiedź w Wielkim Tygodniu

  sp_wt_2019

  Na czas przedświąteczny wprowadzamy całodniowy dyżur spowiedzi. Zachęcamy, aby pojednać się z Panem Bogiem i przygotować się do przeżywania Triduum Paschalnego przez sakramentalną spowiedź.

  Wieczór pokutny

  pokuta

  W ramach Jubileuszu naszej parafii, w najbliższy wtorek 5 marca, w przededniu Wielkiego Postu, pragniemy zaprosić wszystkich parafian na Wieczór pokutny, podczas którego przeprosimy Pana Boga za grzechy własne i całej parafii.

  Kolejna sesja Szkoły Maryi

  szk_maryi

  Osoby zainteresowane pogłębieniem swojego życia chrześcijańskiego zachęcamy do zaangażowania się w Szkołę Maryi, której kolejna sesja odbędzie się w dniach 8-10 marca (piątek-niedziela). Rozpoczęcie w piątek o godz. 17.00 w Domu katechetycznym.

  Czytaj dalej

  Jubileusz 50-lecia Parafii

  50-lecie

  Rok 2019 dla naszej wspólnoty parafialnej to czas wyjątkowy. Obchodzimy bowiem 50-tą rocznicę powstania naszej parafii. To szczególna okazja do tego, by uwielbić Pana Boga i wyrazić Mu wdzięczność za Jego działanie w życiu naszych parafian i za wszystko, co w tym okresie od Niego otrzymaliśmy. Czytaj dalej