• limetorrent
 • Kapucyni – Krosno
  LOADING
 • kickass torrent
 • 

  logo2

  Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów w Krośnie

  Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

 • extra torrent
 • Czuwanie ze Słowem Bożym

  rzymianie

  Bracia Kapucyni i wspólnoty parafialne zapraszają na Czuwanie ze Słowem Bożym. Jest to nasza odpowiedź na trwający X Tydzień Biblijny (15-22 kwiecień).

  Czytaj dalej

  Seminarium Odnowy Wiary

  seminarium_wiary

  Wszystkie osoby, które pragną pogłębić swoje życie duchowe zapraszamy do wzięcia udziału w Seminarium Odnowy Wiary. Pierwsze spotkanie odbędzie się w środę 25 kwietnia o godz. 19.15 w Domu Katechetycznym.

  Odnowa w Duchu Świętym zaprasza

  odnowa

  Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym Pneumatofora zaprasza wszystkich chętnych na cotygodniowe spotkania modlitewno-formacyjne w czwartki o godz. 19.15 w Domu Katechetycznym. Zapraszamy!

  Wielka Misja na Placach

  misja na placach

  Wspólnoty neokatechumenalne zapraszają na Spotkania ewangelizacyjne w ramach wielkanocnej Wielkiej Misji na Placach. Odbywać się one będą przez pięć kolejnych niedziel wielkanocnych na placu przy Krzyżu Papieskim o godz. 15.30.

  Warsztaty Lectio divina

  Lectio divina plakat A3

  Zapraszamy na darmowe warsztaty czytania Słowa Bożego metodą Lectio divina. Warsztaty odbędą się w Domu katechetycznym przy Klasztorze Kapucynów w Krośnie. Spotkania poprowadzi br. Mariusz Leszczak, kapucyn z Częstochowy.

  Czytaj dalej

  Majowy wyjazd do Czech

  czechy

  Długi weekend majowy, to zwykle okazja do wypoczynku i ciekawego spędzania wolnego czasu. Dlatego od 30.04 – 02.05 zapraszamy na wyjazd do Czech. W programie m.in. piękna Praga z Praskim Dzieciątkiem.

  Wesprzyj renowację naszego kościoła

  0001 (5)

  Rozpoczęliśmy realizację projektu renowacji naszego kościoła, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, który ma na celu m.in. przywrócenie zatartych, oryginalnych walorów estetycznych świątyni, zwiększenie jej wartości historyczno-artystycznej, zapewnienie ochrony przed dalszym  niszczeniem oraz przystosowanie dla osób niepełnosprawnych.

  Czytaj dalej

  Program Triduum Paschalnego

  0001 (5)

  Gdyby porównać przeżywanie roku liturgicznego do górskiej wspinaczki, to Święte Triduum Paschalne trzeba by nazwać zdobyciem najwyższego szczytu. Jest to jeden „szczyt” o trzech wierzchołkach. Do Triduum należą bowiem: Wielki Czwartek (od Mszy Wieczerzy Pańskiej), Wielki Piątek (z Liturgią Męki Pańskiej) i Wigilia Paschalna, która, należąc już do Niedzieli Zmartwychwstania, jest wierzchołkiem najwyższym – Uroczystością nad uroczystościami.

  Czytaj dalej

  Spowiedź w Wielkim Tygodniu

  Spowiedź w Wielkim Tygodniu

  Zachęcamy, by pojednać się z Panem Bogiem, najlepiej jeszcze przed rozpoczęciem Triduum Paschalnego, aby jak najobficiej skorzystać z łask, które Pan Bóg przygotował dla każdego na ten czas.

  Czytaj dalej

  Wizyta duszpasterska – plan kolędy 2018 r.

  koleda

  W dniach od 2 do 27 stycznia składamy wizytę duszpasterską w domach naszej parafii. Od poniedziałku do piątku odwiedamy naszych parafian od godz. 16.00, natomiast w sobotę od godz. 15.00.