• limetorrent
 • Kapucyni – Krosno
  LOADING
 • kickass torrent
 • 

  logo2

  Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów w Krośnie

  Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

 • extra torrent
 • Wieczór Słuchania Pana

  Wieczór Słuchania Pana

  Zapraszamy na Wieczór Słuchania Pana, podczas którego będziemy wspólnie medytować Słowo Boże i słuchać mówiącego do nas Boga.

  Warsztaty Muzyki Liturgicznej

  76225632_545861052626390_6109334620552036352_o

  Można już zapisywać się na kolejną IX edycję Warsztatów Muzyki Liturgicznej. Organizowane są przez naszą Scholę Kapucyńską. Adresowane są do chórzystów i każdego, kto chciałby pogłębić swoje wokalne zdolności.

  Czytaj dalej

  Małe Grupy Domowe

  mgd

  Zapraszamy nowe osoby do włączenia się w spotkania Małych Grup Domowych, które od roku funkcjonują w naszej parafii. Jest to propozycja dla każdego, kto chciałby pogłębić swoją relację z Panem Bogiem i doświadczyć wspólnoty na spotkaniach, które odbywają się w kameralnej domowej atmosferze.

  Czytaj dalej

  Szkoła Słowa Bozego

  Szkoła Słowa Bożego - baner

  Osoby, które chciałyby nauczyć się modlić Słowem Bożym, zapraszamy do udziału w Szkole Słowa Bożego prowadzonej przez br. Jana Kanię w czwartki o godz. 19.15.

  Nagrania nauk misyjnych

  Rec#3

  Na bieżąco publikujemy nagrania nauk misyjnych, aby dać możliwość ich wysłuchania i przeżywania Misji osobom, które z różnych względów nie mogą być obecne w kościele.

  Czytaj dalej

  Renowacja kościoła – projekt UE

  0001

  Prace restauratorskie, konserwatorskie i budowlane w zespole klasztornym, w skład którego wchodzą Kościół i Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów w Krośnie wraz z otoczeniem.

  Misje Parafialne – program

  misje

  Gorąco zachęcamy  do zaangażowania się w przeżycie Misji Parafialnych, które potrwają do przyszłej niedzieli włącznie. To szczególny czas działania Pana Boga, kiedy to bardzo obficie będzie kierował do nas swoje Słowo. Skorzystajmy z łaski, jaką w tych dniach Pan Bóg chce dać każdemu z nas i zachęćmy do tego naszych bliskich i znajomych. Czytaj dalej

  Jubileusz 80-lecia Prowincji

  logo-braz-500x500
  Komunikat Ministra Prowincjalnego, brata Tomasza Żaka, z okazji Jubileuszu 80-lecia Prowincji

  Czytaj dalej

  Spotkanie Młodych w Wołczynie

  wołczyn2019

  Już niebawem, w dniach 8-12 lipca 2019 roku, odbędzie się Spotkanie Młodych w Wołczynie k. Kluczborka. Tegoroczne hasło spotkania „Odbudowani” nawiązuję do słów, które św. Franciszek z Asyżu usłyszał od Boga: „Idź i odbuduj mój Kościół”.

  Czytaj dalej

  Program Triduum Paschalnego

  triduum_2019

  Święte Triduum Paschalne to trzy najświętsze dni w ciągu całego roku. Gorąco zachęcamy do włączenia się w jego przeżywanie poprzez udział w liturgii, adorację i modlitewne czuwanie.

  Czytaj dalej