• limetorrent
 • Kapucyni – Krosno
  LOADING
 • kickass torrent
 • 

  logo2

  Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów w Krośnie

  Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

 • extra torrent
 • 1% na Dzieło Pomocy św. Ojca Pio

  01

  Zachęcamy do przekazania 1% podatku na Dzieło Pomocy św. Ojca Pio w Krakowie. To kapucyńskie dzieło, które od 10 lat niesie pomoc najuboższym, głównie osobom bezdomnym. Jego misją jest pomoc w wychodzeniu z sytuacji bezdomności.

  Na krawędzi wieczności

  rek_oaza_2107 (39)

  W tym roku podczas ferii zimowych wspólnota oazowa z naszej parafii wybrała się na rekolekcje do Krościenka nad Dunajcem – miejsca bardzo bliskiego każdemu oazowiczowi. Rekolekcje przebiegały pod hasłem: Na krawędzi wieczności…

  Zwycięstwo w turnieju halowym

  1

  W czasie tegorocznych ferii zimowych odbył się VII halowy turniej piłki nożnej im. bł. ks. Bronisława Markiewicza. Nasi ministranci odnieśli w nim sukces. Jedna drużyna zajęła trzecie miejsce, a druga zwyciężyła w rozgrywkach.

  Koncert kolęd

  gaudete

  Serdecznie zapraszamy do naszego kościoła na koncert kolęd, który odbędzie się 8 stycznia, o godz. 16.30. Podczas koncertu wystąpią: Schola kapucyńska, uczniowie Szkoły Muzycznej i inni wykonawcy.

  Kolęda 2017

  koleda

  W dniach od 2 do 23 stycznia będziemy składać wizytę duszpasterską w domach naszej parafii. Od poniedziałku do piątku będziemy odwiedzać naszych parafian od godz. 16.00, natomiast w sobotę od godz. 15.00.

  Spowiedź przedświąteczna

  spowiedź

  Zachęcamy do duchowego przygotowania się do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia poprzez przystąpienie do sakramentu pojednania, aby jak najobficiej skorzystać z łask, które Pan Bóg przygotował dla nas na ten czas.

  Warsztaty muzyczne

  warsztaty-muzyczne-2016

  W dniach od 18 do 20 listopada w naszej parafii odbędą się warsztaty muzyczne dla chórzystów. Prowadził je będzie znany krakowski muzyk pan Piotr Pałka. Zapisy będą prowadzone do 15 listopada. Serdecznie zapraszamy!

  VI Forum Charyzmatyczne

  forum-2

  Już po raz VI Parafia pw. św. Piotra Apostoła i św. Jana z Dukli w Krośnie i Odnowa w Duchu Świętym archidiecezji przemyskiej zapraszają serdecznie na „Podkarpackie Forum Charyzmatyczne” do Krosna.

  Czytaj dalej

  Zapraszamy do scholi dziecięcej

  schola-dziecieca

  Schola dziecięca: „Nasze Niebieskie Skrzaty” to grupa dzieci, która poprzez swoją radość i piękny śpiew pragnie uwielbiać Pana Boga na dziecięcej Mszy Świętej, o godz. 12.00, w kościele Braci Mniejszych Kapucynów w Krośnie.

  Dołącz do scholi kapucyńskiej

  schola_baner

  Nasza schola istnieje głównie po to, by uświetniać swym śpiewem Liturgię Mszy Świętej. Należą do niej osoby w różnym wieku, począwszy od uczniów szkoły podstawowej, gimnazjum, liceum, studentów, a kończąc na osobach dorosłych. Wszystkich łączy wspólna pasja, jaką jest śpiew na Chwałę Bożą.

  Czytaj dalej