• limetorrent
 • Kapucyni – Krosno
  LOADING
 • kickass torrent
 • 

  logo2

  Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów w Krośnie

  Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

 • extra torrent
 • Różaniec dla dzieci

  rozaniec dla dzieci

  W miesiącu październiku zachęcamy wszystkich do modlitwy na różańcu. Wspólnie będziemy to czynić podczas nabożeństw różańcowych o godz.18.00. Dzieci będą miały swoje nabożeństwa od poniedziałku do piątku o godz. 17.00.

  Wieczór uwielbienia

  plakat 2

  Zapraszamy na Modlitewne Wieczory Uwielbienia, które odbywają się w naszym kościele w każdy pierwszy piątek miesiąca o godz. 19.15. Najbliższy już 5 października. Trwając przed Panem Jezusem obecnym w Najświętszym Sakramencie, będziemy wspólnie uwielbiać Go słowami modlitwy, radosnym śpiewem i adorując Go w ciszy.

  Czytaj dalej

  Msze św. dla rodzin z dziećmi

  msze dla dzieci

  Wszystkie rodziny z dziećmi zapraszamy do uczestnictwa w Mszach św. niedzielnych o godz. 10.30. Podczas nich Słowo Boże jest głoszone w przystępnej dla dzieci formie, dzieci otrzymują indywidualne błogosławieństwo.

  Wspólnota-Franciszek-Chrystus

  Plakat MF Tau

  Jesteśmy Młodzieżą Franciszkańską Tau, pragnącą iść za przykładem św. Franciszka z Asyżu. Spotykamy się razem na rekreacji, formacji i modlitwie w każdy piątek miesiąca o godzinie 17.00 w salkach przy klasztorze Braci Kapucynów w Krośnie (Plac Konstytucji 3 Maja 2). Jesteś w gimnazjum, liceum czy na studiach? Inspiruje Cię św. Franciszek z Asyżu? Chcesz coś zmienić w swoim życiu i być we wspólnocie? Znajdź nas, przyjdź, poznaj i dołącz do nas! Czytaj dalej

  Spotkanie Młodych w Wołczynie

  Wolczyn 16-20 lipca 2018 roku - plakat

  Coraz bliżej wakacje, więc serdecznie zapraszamy na 24. Spotkanie Młodych w Wołczynie organizowane przez nas, braci kapucynów. W tym roku w dniach 16-20 lipca 2018 roku młodzież z całej Polski, słuchając ciekawych konferencji i bawiąc się przy wspaniałych zespołach, będzie mogła zasmakować bycia RAZEM. To wszystko będzie odbywało się w kapucyńskim klimacie modlitwy i wspólnoty. Czytaj dalej

  Czuwanie z Ojcem Pio w Krakowie

  czuwanie_o.pio

  Zapraszamy na wyjazd do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach na XVI Czuwanie Nocne ze św. Ojcem Pio. Wyjazd spod bramy klasztoru w sobotę 16 czerwca o godz. 16.00.

  Rok Ojca Pio

  Rok jubileuszowy z Ojcem Pio 2018

  Obecny 2018 rok jest dla wszystkich czcicieli Świętego Ojca Pio wyjątkowym czasem. Przeżywamy bowiem uroczysty jubileusz 100-lecia od otrzymania przez niego stygmatów oraz 50-lecia od przejścia do domu Ojca.

  Wyjazd na Czuwanie Odnowy

  czuwanie_odnowa

  W roku duszpasterskim poświęconym Duchowi Świętemu organizujemy autokarowy wyjazd do Częstochowy na Ogólnopolskie Czuwanie w wigilie Zesłania Ducha Świętego. W programie czuwania: Eucharystia, modlitwy o uzdrowienie, śpiewy, świadectwa, konferencje. Wyjazd na czuwanie w sobotę 19 maja o godz. 4.15 z parkingu klasztoru, a powrót po 22.00. Zapisy wraz z wpłatą 50 zł w zakrystii.

  Czytaj dalej

  Majowy wyjazd do Czech

  wyjazd_czechy

  Długi weekend majowy, to zwykle okazja do wypoczynku i ciekawego spędzania wolnego czasu. Dlatego od 8-10.06 zapraszamy na wyjazd do Czech. W programie m.in. piękna Praga z Praskim Dzieciątkiem.

  Seminarium Odnowy Wiary

  seminarium_wiary

  Wszystkie osoby, które pragną pogłębić swoje życie duchowe zapraszamy do wzięcia udziału w Seminarium Odnowy Wiary. Pierwsze spotkanie odbędzie się w środę 25 kwietnia o godz. 19.15 w Domu Katechetycznym.