• limetorrent
 • Kapucyni – Krosno
  LOADING
 • kickass torrent
 • 

  logo2

  Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów w Krośnie

  Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego

 • extra torrent
 • Program Triduum Paschalnego

  triduum_2019

  Święte Triduum Paschalne to trzy najświętsze dni w ciągu całego roku. Gorąco zachęcamy do włączenia się w jego przeżywanie poprzez udział w liturgii, adorację i modlitewne czuwanie.

  Czytaj dalej

  Spowiedź w Wielkim Tygodniu

  sp_wt_2019

  Na czas przedświąteczny wprowadzamy całodniowy dyżur spowiedzi. Zachęcamy, aby pojednać się z Panem Bogiem i przygotować się do przeżywania Triduum Paschalnego przez sakramentalną spowiedź.

  Wieczór pokutny

  pokuta

  W ramach Jubileuszu naszej parafii, w najbliższy wtorek 5 marca, w przededniu Wielkiego Postu, pragniemy zaprosić wszystkich parafian na Wieczór pokutny, podczas którego przeprosimy Pana Boga za grzechy własne i całej parafii.

  Kolejna sesja Szkoły Maryi

  szk_maryi

  Osoby zainteresowane pogłębieniem swojego życia chrześcijańskiego zachęcamy do zaangażowania się w Szkołę Maryi, której kolejna sesja odbędzie się w dniach 8-10 marca (piątek-niedziela). Rozpoczęcie w piątek o godz. 17.00 w Domu katechetycznym.

  Czytaj dalej

  Jubileusz 50-lecia Parafii

  50-lecie

  Rok 2019 dla naszej wspólnoty parafialnej to czas wyjątkowy. Obchodzimy bowiem 50-tą rocznicę powstania naszej parafii. To szczególna okazja do tego, by uwielbić Pana Boga i wyrazić Mu wdzięczność za Jego działanie w życiu naszych parafian i za wszystko, co w tym okresie od Niego otrzymaliśmy. Czytaj dalej

  Renowacja kościoła – projekt UE

  0001

  Prace restauratorskie, konserwatorskie i budowlane w zespole klasztornym, w skład którego wchodzą Kościół i Klasztor Zakonu Braci Mniejszych Kapucynów w Krośnie wraz z otoczeniem.

  Wieczór uwielbienia

  plakat 2

  Zapraszamy na Modlitewne Wieczory Uwielbienia, które odbywają się w naszym kościele w każdy pierwszy piątek miesiąca o godz. 19.15. Najbliższy już 1 lutego. Trwając przed Panem Jezusem obecnym w Najświętszym Sakramencie, będziemy wspólnie uwielbiać Go słowami modlitwy, radosnym śpiewem i adorując Go w ciszy.

  Czytaj dalej

  Kolęda 2019

  koleda

  W dniach od 2 do 24 stycznia będziemy składać wizytę duszpasterską w domach naszej parafii. Od poniedziałku do piątku będziemy odwiedzać naszych parafian od godz. 16.00, natomiast w sobotę od godz. 15.00.

  Spowiedź przedświąteczna

  spowiedz_baner

  Gorąco zachęcamy do duchowego przygotowania się do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia poprzez przystąpienie do sakramentu pojednania, aby jak najobficiej skorzystać z łask, które Pan Bóg przygotował dla każdego na ten czas. Jednocześnie prosimy, by nie zwlekać ze spowiedzią do ostatniej chwili.

  Czytaj dalej

  Zapraszamy na Roraty

  RORATY VER 2

  W dni powszednie Adwentu zapraszamy wszystkich, a zwłaszcza dzieci, do udziału w Mszy św. ku czci Najświętszej Maryi Pannie, zwanej Roratami. Będziemy ją celebrować o godz. 18.30. Weźmy ze sobą lampiony lub świece.