Seminarium Odnowy Wiary

seminarium_wiary

Wszystkie osoby, które pragną pogłębić swoje życie duchowe, rozpoznać w sobie dary Ducha Świętego i odkryć piękno modlitwy z Pismem Świętym, zapraszamy do wzięcia udziału w Seminarium Odnowy Wiary. Potrwa ono dwa miesiące, gdyż jest to cykl ośmiu cotygodniowych spotkań. Pierwsze spotkanie odbędzie się w środę 25 kwietnia 2018 roku o godz. 19.15 w Domu Katechetycznym przy Klasztorze Kapucynów w Krośnie (Pl. Konstytucji 3-go Maja 2).

W czasie Seminarium Odnowy Wiary każdy tydzień ma określony temat, związany z najważniejszymi kwestiami dotyczącymi życia duchowego (m. in. problem rozeznawania duchowego, przebaczenia i uzdrowienia, działania Ducha Świętego, grzechu i nawrócenia, osobistej relacji z Bogiem itd.).

Cotygodniowe spotkania, które obejmują wspólną modlitwę, śpiewy, konferencję i spotkanie w grupach, dopełnia indywidualna modlitwa z Pismem Świętym, którą podejmuje każdy uczestnik Seminarium w domu. Całość Seminarium wiary wieńczy modlitwa o przyjęcie darów Ducha Świętego.

Seminarium Odnowy Wiary pomogło wielu osobom przemienić swoje życie, pogłębić modlitwę osobistą i wspólnotową, a przede wszystkim spotkać żywego Boga, który jest obecny i z mocą działa w Kościele. To doświadczenie doprowadziło uczestników Seminarium do pełniejszego zaangażowania w życie parafii i formacji we wspólnotach.

Gorąco zachęcamy do wzięcia w nim udziału!

Bracia Kapucyni