Seminarium Wiary ze świętym Ojcem Pio

pio

Seminarium Wiary ze św. Ojcem Pio adresowane jest do osób, które pragną doświadczyć osobistego spotkania z Bogiem przy pomocy konferencji, doświadczenia i myśli św. Ojca Pio. Dla tych, którzy przez grzech utracili więź z Bogiem, to nowa szansa, by rzucić się w Boże otwarte ramiona i przylgnąć do miłującego nas Serca, by znowu doświadczyć uzdrawiającej i wyzwalającej mocy Bożego miłosierdzia.

Dla wszystkich, którzy trwają w bliskości i miłości Boga, to okazja do odkrywania wraz ze św. Ojcem Pio, jak nieskończenie dobry jest nasz Bóg! W czasie Seminarium Wiary ze św. Ojcem Pio poruszone zostaną tematy ubogacone wypowiedziami Stygmatyka, jak: Moje życie; Bóg jest miłością; Grzech; Zbawienie w Jezusie Chrystusie; Wiara i nawrócenie; Jezus jest Panem; Kim jest Duch Święty i Życie w Duchu Świętym;  Walka duchowa i Wspólnota.

Zapraszamy więc wszystkie osoby, które pragną pogłębić swoje życie duchowe, rozpoznać w sobie dary Ducha Świętego i odkryć piękno modlitwy z Pismem Świętym, do wzięcia udziału w Seminarium Wiary wraz ze św. Ojcem Pio. Seminarium Odnowy Wiary ze św. Ojcem Pio potrwa dwa miesiące, poczynając od pierwszego spotkania w czwartek 25 stycznia 2018 roku o godz. 19.15 w Domu Katechetycznym przy Klasztorze Kapucynów w Krośnie (Pl. Konstytucji 3-go Maja 2).

Gorąco zapraszamy!

Bracia Kapucyni