Spotkanie Młodych w Wołczynie

Wolczyn 16-20 lipca 2018 roku - plakat

Coraz bliżej wakacje, więc serdecznie zapraszamy na 24. Spotkanie Młodych w Wołczynie organizowane przez nas, braci kapucynów. W tym roku w dniach 16-20 lipca 2018 roku młodzież z całej Polski, słuchając ciekawych konferencji i bawiąc się przy wspaniałych zespołach, będzie mogła zasmakować bycia RAZEM. To wszystko będzie odbywało się w kapucyńskim klimacie modlitwy i wspólnoty.

Zapisów można dokonywać pod podanym linkiem: https://wolczyn.kapucyni.pl/zapisy1
Zapraszamy młodzież po 2. klasie gimnazjum.

Dla kogo: W Spotkaniu Młodych w Wołczynie mogą uczestniczyć osoby w wieku od 15 do 30 lat. Niepełnoletni uczestnicy potrzebują zgody swoich rodziców/opiekunów. Formularze zgód do pobrania na furcie zakonnej, oraz w poniższym linku: http://wolczyn.kapucyni.pl/images/Zgoda_rodzicow_2018.pdf. Kliknij na link, pobierz formularz, wypełnij i daj do podpisania swoim rodzicom. Wypełnioną i podpisaną przez rodziców/opiekunów zgodę przywieź ze sobą na spotkanie.

Wyżywienie: Organizatorzy Spotkania Młodych zapewniają codziennie smaczną i pożywną zupę na obiad, która jest dostarczana na pole namiotowe, a także herbatę na śniadanie i kolację. Dobrodzieje z Wołczyna sponsorują bułki na śniadanie. Reszta wyżywienia we własnym zakresie! Jest możliwość otrzymania wrzątku do tzw. zupek chińskich. W Wołczynie jest kilka dużych supermarketów: Biedronka, Milea, Polomarket, Sedal, Stokrotka, dlatego radzimy nie przywozić ze sobą „tony” jedzenia. Konieczny jest sprzęt biwakowy: menażka, sztućce itp.

Zakwaterowanie: Uczestnicy Spotkania Młodych mieszkają na polu namiotowym, które znajduje się ok 200 m od amfiteatru. Pole namiotowe jest ogrodzone i chronione przez całą dobę. W nocy nie ma koedukacji, tzn. dziewczęta i chłopcy śpią w oddzielnych namiotach. Należy mieć własny namiot, śpiwór i karimatę. Na polu namiotowym będą dostępne umywalnie (przyda się miska). Będzie również możliwość wykupienia prysznicu. Z pryszniców będzie można skorzystać już od poniedziałku (pomiędzy godz. 14:00 a 17:00). Seans w wodnej kabinie będzie kosztować 4 zł.

Całkowity koszt pobytu to 65 zł plus przejazd do Wołczyna i z powrotem (około 90 zł). Warto mieć także jakieś kieszonkowe na w/w prysznice, i  na ewentualne dodatki do bułek, które można zakupić w pobliskich sklepach.

Więcej informacji dotyczących spotkania na stronie internetowej https://wolczyn.kapucyni.pl/ i  zapisy na wspólny wyjazd u br. Tomasza Olejnika (tolejnik@gmail.com, 663 160 824).

 Zobacz też wideozaproszenie.

 Więcej: www.wolczyn.kapucyni.pl